Série - N
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž Other
Obsah: Různé povídky na různé pairingy...
Hlavní série: Žádné
Kategorie: Naruto
Postavy: Žádné
Žánr: Romantika
Upozornění: Shonen-ai, Smrt, Spoiler, Yaoi
Ostatní: Žádné
Open: Moderovaná [Nahlásit]
Obsah:

Myslíte si, že to bude povídka o Kakashim ? O Itachim ? O Gaarovi ? Ne tak úplně....všechny tři totiž spojuje jen jedna jediná bytost, která má jejich životy v rukou...dokáže život dát stejně jako brát...a smrt ?

rn

Umírají jenom poražení!

rn

třídílná série jedné nezapomenutelné ženy a tentokrát začneme od konce :-)


Hlavní série: Žádné
Kategorie: Naruto
Postavy: [OC], [Všechny], Gaara, Itachi Uchiha, Kabuto Yakushi, Kakashi Hatake, Naruto Uzumaki, Orochimaru, Sasuke Uchiha
Žánr: Alternative Universe, Dobrodružné, akční, Drama, Mysteriózní, Romantika
Upozornění: Alternative Universe, Krev, Násilí, Sex, Smrt
Ostatní: Žádné
Open: Zavřená [Nahlásit]
Obsah: Sesshomaru je zoufalý, protože mu démon unesl Rin a on jí nemůže najít. Po cestě najde svého téměř mrtvého bratra InuYashu. Zjistí, že InuYasha má podobný problém... Poprvé v životě se spojí a pokusí se zachránit své blízké. Zároveň se musejí vypořádat s pocity, které je pohlcují... Zvládnou to?
Hlavní série: Žádné
Kategorie: InuYasha
Postavy: Sesshomaru
Žánr: Dobrodružné, akční
Upozornění: Shonen-ai
Ostatní: Žádné
Open: Zavřená [Nahlásit]
Obsah: Do Konohy přišla nová posila, Yuki Sarah, která je schopna komunikovat a ovládat zvířata. Chvíli to vypadalo, že bude jenom další z ninjů ve vesnici, ale její spletitý osud si řekl, že se mu přece jen do důchodu nechce a pořádně zamotá život jí i jejím přátelům.
Hlavní série: Žádné
Kategorie: Naruto
Postavy: Deidara, Gaara, Hidan, Itachi Uchiha, Kakashi Hatake, Kakuzu, Kisame Hoshigaki, Kyuubi, Maito Gai, Naruto Uzumaki, Neji Hyuga, [OC], Orochimaru, Sakura Haruno, Sasori, Shizune, Tobi, Tsunade, Zetsu
Žánr: Dobrodružné, akční
Upozornění: Sex, Smrt
Ostatní: Žádné
Open: Zavřená [Nahlásit]
Obsah:

občas mi hrábne a píšu pěkný blbosti, tak tady je budete mít

rn

nezabíjet prosím, já nic, to moje fantazie =c)))


Hlavní série: Žádné
Kategorie: Naruto
Postavy: [Všechny]
Žánr: Komedie / Parodie
Upozornění: Vulgární výrazy
Ostatní: Žádné
Open: Otevřená [Nahlásit]
Obsah:

Během prvního měsíce na střední škole v Konoze, přichází do druhého ročníku nový student. Přistěhovali se na konci prázdnin a tak Sasuke nastupuje do třídy později. Ino je jím okouzlená od prvního okamžiku a začne věřit, že je její láska, kteoru musí stůj co stůj získat. Sasuke je k ní sice milý, ale okamžitě si získává srdce i všech dívek až na jedinou - Haruno Sakura která s ním má školní projekt, ho začne velmi brzo nesnášet.

rn

Nejprve ji jednoduše štve, ale pak jí začne docházet, že je za jeho chováním možná něco mnohem horšího než si myslela a rozhodne se tomu přijít na koub, jenže chlapec nekomunikující ani s vlastními spolužáky jí to vůbec neusnadňuje.

rn

Bezstarosným, sebestředný a nezodpovědný Sasuke si dělá stále co chce, nerad naazuje kontak a hned po škole vždycky mizí domů. Má totiž jedno velké tajemství. Mimo to je zvyklý, žít si po svém a mít co chce, z tohohle "sterotypu" však Uchihu brzo vyvede jedna růžovovlasá dívčina.

rn

Nemluvě ještě o "přísavce" jménem Naruto, ten Sasukeho nenávidí snad ze všech nejvíc, tolik by chtěl mít Sakuru při projektu jen pro sebe, takže mezi těmi dvěma se začne brzy schylovat k bouřce. Nemůžu opomenout ani šílenou Karin, která nedává pokoj Sasukemu a do toho všeho ino žádá Sakuru, aby jí pomohla sbližovat se se Sasukem, ož je to poslední o čem chce její hlava plná problémů slyšet.

rn

Pro Sasukeho tím začne velmi zajímavá hra, z níž jako výtěz může vyjít jen jeden. To však ještě netuší, že i zdánlivě bezchybný lovec se může chytit do vlastní pasti...

rn

 


Hlavní série: Žádné
Kategorie: Naruto
Postavy: Ino Yamanaka, Itachi Uchiha, Karin, Naruto Uzumaki, Sakura Haruno, Sasuke Uchiha
Žánr: Drama, Horor, Mysteriózní, Romantika
Upozornění: Krev, Násilí, Smrt, Vulgární výrazy
Ostatní: Žádné
Open: Zavřená [Nahlásit]