Komntáře pro Přežití
You must login (registrovat) to review.
Od: Hatt Anonymní [Nahlásit]
Datum: 15.05.11 18:58 Název: Kapitola 1

Tuhle povídku jsem četla už dávno. Chtěla jsem sem napsat komentář, ale přišlo mi to... trapné? Ach jo, lituju že jsem ho nenapsala už dřív.
I když je asi pozdě, říkat ti jak fenomenálně píšeš, stejně to udělám. Pocit za dostiučinění... nebo něco takového. S každou povídkou co jsem si od tebe přečetla mé sebevědomí velice rychle klesalo. Jak, kurňa, může někdo psát takhle? Vtáhnout čtenáře do děje prvním řádkem, absolutně dokonale vystihnout jakýkoliv charakter jakékoliv postavy, umět vždycky nastavit atmosféru příběhu aby nebyla příliž ohraná, aby nepřekážela v čtenářově fantazii. A to není všechno. Jsi úžasná, takhle psát... Já bych za to zabíjela.
Dialogy mezi postavami, zápletky, konce. Jsou to mistrovské díla. A ne, myslím to vážně, nepřeháním. Je mi líto že u téhle povídky není moc komentářů. Asi je to kvůli takovým idiotům jako jsem já. *drb,drb* Autora vždycky potěší komentář. Vím to, psala jsem, a komentáře jsem zbožňovala. Je to taková autorova droga. Ví že se jeho příběhy líbí. A že někdo čeká na konec. Fandí své postavě a doslova hltá každé slovo co napíše. Škoda že to teď dělá tak málo lidí. Přitom ty si je zasloužíš jako nikdo jiný. A to že jsem si vzala za obět tuhle povídku neznamená že ostatní nejsou tak dobré. Sí, mi amore. Ach bože, jak já tě za ní zbožňuju. Ještě týden potom co jsem tu povídku četla jsem chodila jako tělo bez duše. Absolutně mě uchvátila. Myslím, a nebojím se říct, že píšeš jedny z nejlepších fanfikcí v češtině. A nejen na APH.

Tak. A je to. Napsala jsem to, co jsem tak dlouho odkládala. Doufám že si to přečteš. Ne že bych to jsem psala s donucením, to vůbec ne! Ale prostě jsem ráda že se sem můžu svěřit a pochválit tě.
Dobrá práce. Vážně.
                                                                Hodně štěstí s dalšími dílyOdpoveď autora:

*čumí* Páni. Ne, tak dobrá určitě nejsem! Já... To... Já ani nenacházím slov, takovou chválu si nezaslužím...
Každopádně strašně moc děkuju za tak nádherný komentář. Z něčeho takového by se každý autor slastně vznášel u stropu... Navíc mě vytáhl z opravdu hluboké deprese, takže ještě jednou děkuju. A slibuju, že se budu snažit psát, jak nejlépe umím, abych nezklama :)
Děkuju
*nosebleed*

Od: lenkaper Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 27.07.10 19:28 Název: Kapitola 1

Tedy, Wayko. Četla jsem už od prvních řádků se zatajeným dechem a nevím, co jiného bych měla říct, než že příběh se velice dobře četl a přitom z něho vyřazoval smutek. Povedl se ti a přitom z něj čišelo tolik emocí. Velice krásné a zároveň i smutné :)Odpoveď autora:

*červená* Díky.Aspoň vím, že se to povedlo :D Nemůžu říct, že bych si byla svými povídkami nějak zvlášť jistá, takže děkuju za takovou pochvalu a jsem ráda, že sis četbu užila ^__^

You must login (registrovat) to review.