Komntáře pro Karkulka
You must login (registrovat) to review.
Od: WaTer Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 12.06.13 18:10 Název: Karkulka

Líbila se mi asi první třetina povídky, ty popisy jsou krásné, kouzelné, ale ke konci se začínají opakovat. Taky nechápu tu část, kde se prali... Jeden dostal facku a bouchnul se o roh stolu, ale skončil hůř než boxovací pytel? Kde se na něm vzali ty škrábance? A ty dvě staré démy byly lesby, které se chtěly zbavit dvou otravných kluků, aby mohly bydlet spolu?Odpoveď autora:

V pravdě, rvačka může vypadat různorodě, stejně tak různě mohou vypadat i na první pohled banální zranění. Během své "kariéry" dobrovolného zdravotníka a medika jsem viděla už ledacos a právě tím jsem se nechala inspirovat, ač jsem povídku psala už před pár lety. Proč vypadal tak zbídačeně? Pokusili se ho znásilnit, sám neměl mnoho síly a taková rána do hlavy může být poměrně závažné poranění. Ke škrábancům - chtěl ho znásilnit, trhal z něj oblečení. Co se týče babiček, jsou to takové zvláštní postavičky. Ony nejsou lesbičky a kluků se zbavit vůbec nechtěly. Ony jen byly šťastné z toho, jak se to vyvinulo. Nebyl to záměr, ale zkrátka je podporovaly ve všem. Byly to jen dobré přítelkyně.

Doufám, že jsem aspoň částečně odpověděla na tvoje dotazy. Děkuju za konstruktivní kritiku, určitě se pokusím něco dělat s tím opakováním i autentičností. Taky doufám, že se ti pohádka aspoň trochu líbila, ač vím, že se mám ještě hodně co učit.

Od: Tin-chan Anonymní [Nahlásit]
Datum: 16.02.11 15:45 Název: Karkulka

Četla jsem to na dvakrát, ale moc se mi to líbí. Krásně sepsané, dobrá pointa. :DOdpoveď autora:

děkuju moc, fakt si toho vážím a už pracuju na dalších :D

You must login (registrovat) to review.