You must login (registrovat) to review.
Od: medovník Anonymní [Nahlásit]
Datum: 26.02.14 17:31 Název: Kapitola 1

Wow. Dokonalý!Odpoveď autora:

Díky, jsem ráda, že se líbilo :)

Od: -LadyNezumi- Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 20.11.12 13:23 Název: Kapitola 1

wow dakujem za prijemne straveny cas, uz davno som nic take super necitala ani v knihe a nie to este v poviedke.. mas talent na pisanie to je vidiet  Odpoveď autora:

Děkuju :)

Od: Arin Anonymní [Nahlásit]
Datum: 21.02.12 23:06 Název: Kapitola 1

Wow, tohle bylo opravdu dobrý :-) fakt, jsem možná jen blbej anonymní bezejmenej uživatel, třeba jsem 50 letej úchyl, třeba jsem 70 babka, třeba jsem 10 letej kluk....ale tohle bylo vážně dobrý a je asi jedno kdo to píše :-)

Od: rejsek Anonymní [Nahlásit]
Datum: 19.07.11 23:05 Název: Kapitola 1

Nádhera, jedna z nejlepších povídek co jsem na podobné téma četla. Většina autorů sklouzává ke stereotypu a vážně jsem nečekala že bude anděl ten dominantní. Tvůj styl psaní se mi líbí, určitě pokračuj =)Odpoveď autora:

Děkuju, pokusím se držet "lajnu" :)

Od: eSmy Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 15.07.11 18:59 Název: Kapitola 1

páni...no, ja len pozerám s otvorenými ústami. Bolo to úplne úžasné. Proste, nemám slov. Jeden z najlepších príbehov, čo som čítala. Lepšie povedané, asi druhý najlepší, z tých originálnych. A to som toho nečítala málo. No proste, dokonalé:)Odpoveď autora:

Děkuju - tohle moc potěšilo :)

Od: Ni-chan Anonymní [Nahlásit]
Datum: 08.07.11 10:11 Název: Kapitola 1

nádherná povídka :-) docela by mě zajímalo, jak to bude pokračovat...budou mít vážně štěstí a nikdo na to nepřijde? chjaa :-) doufám, že máš v zásobě ještě dost povídek :-) určitě bych si je ráda přečetla :-)Odpoveď autora:

V hlavě mám zásobu nepřebernou a hlavní dějová linka série - "Under the light of the scarlet moon" má aktuálně 9 kapitol, které začnu přidávat postupně v dohledné době :)

Od: Sauriel-dono Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 08.07.11 9:16 Název: Kapitola 1

Sauriel-dono děkuje za poděkování :D všechno už jsem řekla, takže nějak nevím, co do toho komentáře napsat... :D ale víš, že se mi to líbilo, to je podstatný :DOdpoveď autora:

Jsem ráda že se ti to líbilo a že jsi tomu věnovala čas ;)

You must login (registrovat) to review.