Komntáře pro Andělé a Démoni
You must login (registrovat) to review.
Od: Dia Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 07.11.15 16:22 Název: Kapitola 1 - Lovec

ÁÁÍÍÍÍ! No ták! Takhle to utnout v tom nejnapínavějším :D >//< !!! Je to ÚPLNĚ ÚŽASNÁ povídka!!! Já se tak nemůžu dočkat dalšího dílu!!! :3

Od: Shiori-san Anonymní [Nahlásit]
Datum: 11.04.14 17:37 Název: Kapitola 1 - Lovec

Úžasná poviedka moc sa  mi páči len by ma zaujímalo kedy bude pokračovanie?

Od: Glacea Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 11.11.12 23:42 Název: Kapitola 8 - Modré roucho

No, vážně zajímavá povídka, už se těším až zjistím jak to skončí. Má to to spád a člověk se při čtení vůbec nenudí, jenom, by bylo faj kdybys některé pasáže trochu víc rozepisovala, přijdemi to občas trochu zestručnělé...

Od: Jenny Anonymní [Nahlásit]
Datum: 02.09.12 20:46 Název: Kapitola 8 - Modré roucho

Prosíííííííím dalšííííííííí!!!

Od: Jenny Anonymní [Nahlásit]
Datum: 02.09.12 20:37 Název: Kapitola 7 - Propletení draci

Tohle nelze slovy popsat, ale přesto...prostě nádhera :-) moc pěkná povídka, hezky píšeš, tak jen tak dál :-)

Od: zakuro Anonymní [Nahlásit]
Datum: 26.04.12 15:23 Název: Kapitola 8 - Modré roucho

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ DALŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ T-T XD XD

Od: zakuro Anonymní [Nahlásit]
Datum: 26.04.12 15:05 Název: Kapitola 7 - Propletení draci

moc pekne :3,ale byla by skoda kdyby si neuzil i s Clarkem (ja vubec nejsem uchylna to se ti jen zda XD)

Od: zakuro Anonymní [Nahlásit]
Datum: 26.04.12 14:39 Název: Kapitola 4 - Slavnost

haha to je krasna povidka jen se bojim co se mikimu může stat XD(jestli je to o si myslim,tak doufam,že se mu to bude "libit" Whohahaha

Od: Lola Anonymní [Nahlásit]
Datum: 10.02.12 22:47 Název: Kapitola 8 - Modré roucho

moc se mi líbila a doufám že bude brzy další díl. :D

Od: Sarysu Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 09.02.12 18:10 Název: Kapitola 8 - Modré roucho

Překonala jsem svoji lenost a všechno jsem to přečetla na jeden zátah ^__^ moc se mi Tvoje povídka líbí, i když k chování andělů mám jisté výhrady (mám prostě o andělech ty upjaté konvenční představy, které vlastně Tvoji andělé vesměs splňují, hlavně co se zevnějšku týče, ale to chování! Ten bastard Clark mě s prominutím tak nehorázně s**e >:-D on si být andělem vůbec nezaslouží. Chtělo by to na něj seslat menší Boží trest ;-))) nebo bych mu ty jeho křidýlka mohla přistřihnout sama... nebo bych mu mohla přistřihnout něco úplně jinýho... asi si nabrousím svoje nůžky >:-DDDD

PS. už se mooooooc těším na pokráčko :o)))

Od: Chidori Anonymní [Nahlásit]
Datum: 03.09.11 18:06 Název: Kapitola 7 - Propletení draci

tak som to konečne prelúskla... zvyčajne sa strašne rozčuľujem nad podivnými vidinamji anjelov a diablov a podobných vecí. posielam ľudí si zistiť viac faktov. Ale to len v tom prípade ak vážne robia kraviny. Fantázii sa medzi nekladú to teda nie. Len ja osobne mám rada anjlov ktorý sú vlastne v podstate fakt len necitliví bastardi namiesto diablov ktorí majú mať všetky pocity. teoreticky to tak fakt je, pretože anjel je dokonalá bytosť, ktorá nepotrebuje nič cítiť a ani poznať pretože je dokonalá. takže ak zapracujeme na anjelovi strážnom, tak ten dokáže premietať city človeka do seba a podľa nich súdiť. inak anjel necíti zhola nič. namiesto démonov ktorí práveže cítia úplne všetko. a v tom je ten krásny protiklad. :)
ale dobre, to bolo mimo :D:D gomene :D

v podstate je to dobrý príbeh keď uberieme všetky fakty a možnosti čo by sa stalo keby niečo iné ako duša alebo anjel páchli do neba :D

P.S. a vieš, že drak je znamením pekla? Ok ok už som ticho nič nehovorím mlčím :D dajte mi do huby anjelov a diablov a urobím prednášaku :D

teším sa na ďalšiu kapitolu!

Od: Arrivederci Anonymní [Nahlásit]
Datum: 28.08.11 14:29 Název: Kapitola 7 - Propletení draci

TY TYRANE!! vždycky tu utneš v tom nelepčím!! Ale moc mě to baví mlem sem umřela! to nesmíš dělat chápeš?? :D ale jináč je to skvělózní povídka.:) už aby byl další dílek..:)Odpoveď autora:

děkujiii xD u toho oslovení jsem vybuchla smíchy, protože taky takhle nadávám :D :D :-)

Od: Ni-chan Anonymní [Nahlásit]
Datum: 27.08.11 21:26 Název: Kapitola 7 - Propletení draci

*spokojeně se uculuje* naaaaadhera :-) jsem šťastná, že jsou spolu a také jsem zvědavá jak bude Clark reagovat...CHECHEEE xDxD...tohle je sprostě skvělá povídka ;-)Odpoveď autora:

díky díky :-) snažila jsem se xD doufám, že mi to vydží až do konce

Od: Naru Anonymní [Nahlásit]
Datum: 27.08.11 21:21 Název: Kapitola 7 - Propletení draci

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah~ :DDDD Měla jsem pocit že si ukoušu ret :DDDDD kyaaaa ~ >D< / ještěěěě! :DDDDDD Pane bože nejsme schopná ze sebe vyfat smysluplnou větu...tak teda to já ani normálně ale ted ani nepřemýšlim 8DDD uplně vygumováno :DDDD Ježíšku na křížku xD promin ale já jsem z toho uplně napjatá a na roztrhnutí :333 Děkuju moc za kapitolu a moc moc moc moc moc prosím o další *TT* :DDD 8D 83 Děkujuuu~ :DDDOdpoveď autora:

jééé děkuji :-) takový nesmysluplný ale krásný komentář bych ani nečekala - děkuji děkuji moc! xD :-)

Od: Yuki-Leya Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 22.08.11 20:11 Název: Kapitola 6 - Samův andílek

Juj juj, tak to jsem napnutá jak kšandy jak to dopadne :-X Tak hop hop další dílek ^^Odpoveď autora:

dobře dobře :-) bude časem xD

Od: Arrivederci Anonymní [Nahlásit]
Datum: 22.08.11 13:55 Název: Kapitola 6 - Samův andílek

Už napjatě  čekám na další úžasnej dílek...tak ho prosííííím! napiš co nejdřív...* smutně kouká* :)Odpoveď autora:

budu se snažit psát co nejrychleji xD xD

Od: Ni-chan Anonymní [Nahlásit]
Datum: 22.08.11 12:03 Název: Kapitola 6 - Samův andílek

nádherné!! doslova to hltám :-) whaaa....teď to čekání...už se moc těším na pokráčko...končit takhle napínavě....chjooo xDxDOdpoveď autora:

díky :-) budud se snažit i dál

Od: amaya Anonymní [Nahlásit]
Datum: 22.08.11 11:35 Název: Kapitola 6 - Samův andílek

No jako vždy perfektní :-)))))) Miky je správnej :-D a nenechá se což je obdivuhodné :-)) Sam je klaďas a simpaťák a hlavně hezkej simpaťák :-D a Clark je hajz :-D teď jsem si oblíbila i maxe :-D taky musel mít velmi zajímavý příběh :-D *---* akorád škoda že ty kapitoly jsou tak kkrátké a čekám na ně dlouho no :-// je to stresující ....:-( ale tak počkám si na další :-)) snad bude dřív :-D ještě jednou chválím ;-)Odpoveď autora:

děkuji :-) :-) z délkou trvání asi nic neudělám, protože můžu psát jenom když mám na to dny :-)

Od: Naru Anonymní [Nahlásit]
Datum: 16.08.11 12:04 Název: Kapitola 1 - Lovec

Promiiiin :DDD nefunguje tu přeškrtnutý text takže :DDD můj komentář nedává smysl xDD Promin :D

Od: Naru Anonymní [Nahlásit]
Datum: 16.08.11 12:03 Název: Kapitola 5 - Pravda

Jakékoliv komentáře hmmm~ :D:D Ne to nezvládnu x3 Bože ten konec mě dostal :D Jak uplně "Můžeš se stát mým andílkem" 8D Jooo!! Same JEĎ! 8D Věřím ti! lol ...:D:D:D Dnešní kapitolka byla zase něco :33 Teda jednou mě přivedeš do hrobu :D prej do dvou dnů :DDD hmm~ xD  no já starej prasák jsem hned myslela na to že se musí vyspat s někym jinym ale :D vrrr Sam to zabil :DD Jo už jsem si vzpomněla jak píšeš...no jako jedna autorka co jsem od ní kdysi něco četla...ale nevim jak se jmenuje :D:D promin :DD ale knížka to byla fakt hezká :DD a tahle povídka je fakt kultůrní nádhera :333 Jo a ty přirovnání v tom? xDDD Užasný :DD žeru tebe i tvojí povídku :DD A moc děkuji za tuhle kapitolu :))) pokud je potřeba prodloužit prodlevu mezi přídáváním ,tak to se nepřipouští v úvahu z důvodu závislosti ,trošku mi to bude vadit trošku víc ,ale jsem schopná s vypětím sil se s tím zžít protože jsem trpělivý čtenář :))) :DDD Omlouvám se předem za všechny gramatické chyby v textu gomeeen~ Naru~ :33 :***Odpoveď autora:

děkuji moc, tvoje kontáře mě vždycky moc potěší a jsem ráda, že se ti tahle povídka líbí xD doufám, že to časem dopíšu :-) :-)

Od: amaya Anonymní [Nahlásit]
Datum: 16.08.11 11:46 Název: Kapitola 5 - Pravda

ano :-D mé tušení bylo správné :-D chudák Miky , ale bojuje statečně tak snad se ho Clark nezmocní :-/ jsem zvědavá jak to dopadne se Samem :-) znovu musím pochválit :-):-) a další kapitolu plánuješ kdy asi???? :-)Odpoveď autora:

děkuji za chválu :-) neboj se vždycke se to něja vyvrbí adalší bude asi hmmm no já nevím :D dneska jedu na pár dní pryč, tak asi až o víkendu (pátek/sobota) :-)

Od: Saki Anonymní [Nahlásit]
Datum: 11.08.11 19:14 Název: Kapitola 4 - Slavnost

vážne dobrá poviedka .. zaujala ma hneď prvá kapitola .. píšeš veľmi pútavo a Mikiho som si hneď zamilovala .. veľmi sa teším na ďalšie kapitoly :DDOdpoveď autora:

děkuji děkuji :-) :-) jako autora mě chvála vždy potěší xD

Od: Naru Anonymní [Nahlásit]
Datum: 11.08.11 15:27 Název: Kapitola 4 - Slavnost

O můj bože ! :DDD Já naprosto nevim co napsat než že je to nepřekonatelně ůžasný protože to je! x3 No Miki je prostě skvělej :DD miluju tyhle blbounky maličkatý ňunínkovatý :D:D Aaaah :33 Uplně se z toho klepu 8D a moje Fantazie nemá zábrany bohužel takže :DDD už rozvíjim naprosto šílený a sadistický scénáře na příště xD lol :DD No ale fakt je to strašně hezky psany :))) Moc přijemně se to čte a jak říkám můj mozek při čtení jede na plný obrátky :D:D:D:D hmmm :3 Ještěěě :DDDD Pošíím pošíím :DD -tohle byl moc moc moc hezkej komentář takže :DD bychom si jednu kapitolku zasloužili ne? :DD :3 -Nyaa~ >:DDDOdpoveď autora:

děkuji za komentář xD vážně byl úplně úžasný, takže by ste si zasloužili kapitolu, al myslím, že bude lepší zase pár dní počkat, protože když vám sem vysázím všechny, co mám zatím napsané, tak potom budete muset čekat dýl na novou a to není ona, já mám raději nějaký náskok xD xD jinak mometálně jich mám osm, tak v sobotu, nebo v neděli dám další :-)

Od: amaya Anonymní [Nahlásit]
Datum: 11.08.11 14:53 Název: Kapitola 4 - Slavnost

Zase naprosto úžasné :-) asi už vím co znamená odložit modré roucho :-D ale třeba se pletu :-D počkám na další kapitoly ..Už teď je mi Clark značně nepříjemný a Sam zas simpatický :-) moc se těším na další díl :-) snad nás nenecháš čekat tak dloiuho :-D ikdyž možná se na to jen moc těším protože povídky o andělích moc nejsou a já je mám zrovna tak ráda :-) Takže moc děkuji :-)Odpoveď autora:

děkuji :-) :-) červenám se xD ... jinak asi si chtěla napsat spíš: "odložit bílé roucho" xD no možná si se trefila, ale nevím, co máš za tip - v příští kapitole je to objasněné xD :-)

Od: Naru Anonymní [Nahlásit]
Datum: 09.08.11 21:31 Název: Kapitola 3 - V lázních

Uuuuuuhm!!! Bože :DD Píšeš tak užasně! :) Mám pocit že se roztrhnu vejpůl jak jsem napjatá co bude dál! uhhhhm! :D:D:D Miki~<3 :D To neeee! :'O Já z něj chci ztrhnout roucho D: Neee :DD Mi nic nedopřejete! :DD Jinak se už strašně těším na další kapitolu a mockrát děkuji za tuhle protože je to naprosto famoooozní x3 Fakt se rozkočím jestli jí nepřidáš brzy! 8D

Odpoveď autora:

uuu děkuji za chválu, jsem z toho strašně moc nadšená :-) :-) kuju kuju kuju!! a budu tak hodná a další kapitolu dám dneska nebo zítra, to se ještě uvidí :-) (mohla bych zatím psát další xD ) ještě jednou díky :-)

You must login (registrovat) to review.