Komntáře pro Přesýpací hodiny.
You must login (registrovat) to review.
Od: Glacea Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 21.02.13 20:49 Název: Přesýpací hodiny.

Hezká povídka i když vlastně časově nezapadá do žádné části anime (nekritizuji, jen konstatuji). Je v ní dobře popsaná jakási rozpolcenost osobnosti hlavní postavy jako Lighta a jako Kiry, a co by která část jeho osobnosti chtěla a měla udělat.

Ps: Inspirovala tě nějaká konkrétní písnička od Three Days Grace? Tu skupinu miluju =)

Pps: Já vím že to nijak s povídkou nesouvisí ale jelikož zbožňuju Death note i Code geass a po jejich domoukání jsem pořád hledala něco podobného tak bych ti ráda doporučila Fate Zero a Mirai nikki (není to sice tak dobrý ale ze všech anime co jsem viděla to má k tomu nejblíž =))Odpoveď autora:

Máš pravdu, časově to vážně nezapadá nikam... asi jsem si jen strašně chtěla přiblížit situaci, kdyby si Light všechno uvědomoval.. hh. :D

Áno, konkrétně to bylo Gone Forever. Souhlasím, 3DG jsou boží~ ^^

Heh, taky jsem neustále hledala něco podobného, hodně lidí odkazovalo na Steins;Gate, což sice špatné nebylo, ale že by to bylo podobné Death Note s Code Geass.. nějak zvlášť.. :D Tak děkuji za tip, zkusím to. ;D

A celkově děkuju za komentář. :)

Od: Jessie Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 21.08.12 18:39 Název: Přesýpací hodiny.

Myslím, že ta povídka hodně nutí k zamyšlení. Řekla bych, že si to každý vyloží jinak. Já nevím, vzbuzuje to ve mně zvláštní pocit, těžko popsatelný... Jakoby každý člověk měl dvě strany, rub a líc, a musí s nimi žít v rovnováze. Jak jedna stranu převáží druhou, člověk je ztracen. Možná je to jen můj pocit, ale... Já nevím, nějak se nemůžu srovnat s myšlenkami a pocity :D. Ale je to skvěle napsáno :).Odpoveď autora:

Opravdu? :D Vždycky jsem měla mnohem radši povídky, kde je čtenář částečným spoluautorem a daný text si může vyložit dle svého, v některých případech i domyslet. Jen se mi nechce věřit, že zrovna mně by se podařilo napsat něco takového. ;) Každopádně děkuji. :)

Od: Chidori Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 21.08.12 16:20 Název: Přesýpací hodiny.

Vždy ma prekvapovalo, prečo je na DN málo poviedok. Však tam sú úžasné postavy s ktorými sa dá skvele pracovať. A tebe sa to darí. :)Odpoveď autora:

S tím tedy souhlasím, původně jsem čekala, že na Death Note najdu spousty fanfiction, neboť jejich vztahy jsou často víc než fascinující. :) Já jsem jim propadla více než kdy postavám jiným~

A děkuju. :)

You must login (registrovat) to review.