Komntáře pro Bez osudu
You must login (registrovat) to review.
Od: Fusee Anonymní [Nahlásit]
Datum: 29.05.13 18:25 Název: Kapitola 2

Tato povidka se mi moc líbý =D Hned mě  zaujala a neni krátkát :-)  Když se nademnou slituješ ,tak bys mohla přidat další díl * nahodi psí kukuč *  Ještě jednou říkám že je to úžasná povídkaOdpoveď autora:

*dojata* dekuju za komentar, dekuju, ze si to libi... vazne si toho hodne vazim. Necekala jsem, ze dostanu po takove dobe jeste nejaky ohlas.. mozna proto mi zamrzla tolik tvorba. Tedka mam bohuzel dost prace, ale jak mi skonci vsechyn starosti tak si na ukonceni treti kapitoly cas najdu a pridam ji. Co bych pro sve komentujici ctenare neudelala... *poskakuje si*.. dekuju za tak kladne hodnoceni.

Od: Mikhail Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 01.10.12 21:44 Název: Kapitola 1

Mmm, 2. díl :) A opět překvapení a ještě se nám to tak zamotává, no pěkně! Jen jedinou připomínku: přijde mi, že občas používáš takový zvláštní, jakoby obrácený slovosled, třeba ve větě "Zmlknul a já pochopil, že se nechce o tom bavit." - Není to samozřejmě nic, za co by se střílelo, ale nějak se mi na tom vždycky zaseknou oči a chvilku to zpracovávám :)Odpoveď autora:

jn s tím mám trošku problém... já to píšu takhle automaticky.. takže to ani v textu nevidím... učitelé na základce ze mě nemohli... jsem měla každou druhou větu očíslovanou... Zkusím si na to dát pozor...

Od: Mikhail Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 26.09.12 18:35 Název: Kapitola 1

No, začíná to zajímavě - přiznám se, že jsem byla příjemně překvapena vývojem událostí. Jak jsem už trošku "přežraná" stereotypem, tak jsem brala za hotovou věc, že na chlapce padne volba představující nejmenší zlo a ono to tak minimálně zatím nevypadá. Takže za mě dobrý a těším se na další díl!Odpoveď autora:

děkuju za komentář.. málem jsem to vzdala se psaním...

no ono se ještě uvidí jestli ta volba, která naněj padla byla a nebo nebyla dobrá...

You must login (registrovat) to review.