You must login (registrovat) to review.
Od: Karou Anonymní starstarstarstarstar [Nahlásit]
Datum: 10.10.12 14:00 Název: Na co čekáš?

Až ma zamrazilo. V mnohých veciach som sa našla, a mrzí ma to... ale mal by tu byť niekto, kto ľuďom pripomenie, že ich život nie je zďaleka taký pevný a istý, ako si myslia. Preto ti ďakujem, že si toto napísala... dala si mi veľa podnetov na zamyslenie. A čo sa týka formy, je to úžasne napísané :)Odpoveď autora:

Díky moc. :) Ani jsem nedoufala, že by to mohlo mít účinnost, protože lidé stejně zase zapomenou... všichni bez výjimky. :)

Od: Shirone Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 07.10.12 17:51 Název: Na co čekáš?

Musím uznat že je to úžasný vyobrazení toho jak se v posledních dnech chovám a cítim. Moc děkuju že jsi připomněla nějaké důležité části a budu se snažit se sebou něco dělat nebo se zcvoku z toho jak moc jsem sobecká. Jinak ta první část ve které se směješ s přáteli ale oni nevidí jak se opravdu cítíš, ta je až strašidelně přesná :) 

super povídka ;)Odpoveď autora:

Já děkuju. I jen za napsání komentáře. :)

Od: Jessie Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 05.10.12 17:23 Název: Na co čekáš?

čím víc jsem to četla, tím víc jsem v tom viděla svůj vlastní odraz, jako bych četla v zrcadle. moc se mi to líbí, tedy po stránce psaní, po stránce toho, co to značí, je to špatný, protože taková jsem přesně já a tohle na sobě přesně nenáším. jsem ráda, že to někdo sepsal, protože si vlastně můžu přečíst, jak špatně na tom jsem...Odpoveď autora:

Ne, nemyslela jsem to špatně nebo tak, abych tím někomu snižovala sebevědomí. Ve skutečnosti, psala jsem to podle sebe. Podle sebe, lidí co znám a lidí, které jsem pozorovala (to mě neuvěřitelně baví - protože lidské chování je někdy TAK zajímavé! :D). Chtěla jsem, aby si někteří - a to i včetně mě - uvědomili důležitost okamžiku a maličkostí, které berou jako samozřejmost. Nejde to vždycky, to je jasné. Ale tohle napsat mě donutili lidé, kteří si neváží toho co mají a měli by se vzpamatovat. Bohužel, realitou většinou je, že k srdci si věci berou spíše lidé, kteří jsou na tom dobře. Protože už to, že si člověk uvědomí či uvědomuje, jaký je, myslím že i to je krok vpřed a dá se s tím něco dělat mnohem snáze, než s někým, kdo neví, co dělá.

Ale asi se jen snažím moc vrtat v lidech a můžu se mýlit. :)

Každopádně děkuju, že sis pro mě utrhla kousek času k napsání komentáře. :)

You must login (registrovat) to review.