Komntáře pro Free to breathe
You must login (registrovat) to review.
Od: WaTer Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 06.07.14 19:39 Název: Kapitola 1

Tahle povídka je důkazem, že máš pěkný styl popisu. Na druhou stranu byla povídka strašně chaotická, až to nebylo příjemné. Časová posloupnost povídky mi nebyla hned jasná, přitom by se to dalo vyřešit jednoduchým napsáním TEĎ před první odstavec, nebo jít od nejstarších událostí k nejnovějším. A ta poslední část se taky odehrávala o pátnáct hodin později, nebo jsi ji zapomněla oddělit? Vidím v té povídce obrovské možnosti k rozvinutí děje, ve tvém podání na mě působí trochu jako zpráva z novin.

Od: Glacea Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 19.02.13 17:32 Název: Kapitola 1

Rozhodně zajímavá povídka, docela dost dlouho mi ten příběh vrtal hlavou. To je poprvé co o sasaeng slyším a docela mě to zaujalo, stejně jako celá ta myšlenka toho příběhu. Takovou tu děsivou a neobvyklou atmosféru tomu navíc dodávali i ty časové skoky, takže a fakt že je to psané podle skutečné události, takže vážně se mi to líbilo. =)

Od: AbigailBC Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 17.02.13 21:34 Název: Kapitola 1

Tohle bylo úžasné. Nemůžu si pomoct, i přes ten temný děj mi to přišlo něčím osvěžující. Nejspíš to bude tím stylem psaní. Začínám být fanynkou tvojich textů. Tvojí fanynkou. ^^

I když tohle je asi hloupé psát pod příběh kritizující fanatické fanynkovství.

Od: HiTomi-chan Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 17.02.13 12:36 Název: Kapitola 1

Ponasnažím sa napsat ti komentář jako bych nemala v krvi alkohol a nenapíšem ti; Júúú.. :D

Takže, líbilo se mi to, opravdu se mi to líbilo. Bylo to tak dobře podané, rozkouskované, působilo to příjemně chaoticky, vyděšeně a tak jak mělo... Vnukla si mi nápad napsat z pohledu obyčejného člověka den v severní korei. Ta situace tam k tomu přímo láká. Snad mi odpustí, že čerpám z jejich špatné.. situace. Jenže to stejně asi nenapíšu. Protože to udělám jen jednou za čas.

Ale zase kefrám z cesty.. To je jedno, bolo to skvělé.

You must login (registrovat) to review.