You must login (registrovat) to review.
Od: Edwina Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 28.04.13 16:05 Název: Kapitola 1

Dokonalost *w* 
Nemám ráda fruk povídky, které končí Happy Endem, ale ani SadEnd není nic pro mě, a přesně tohle je ten styl, který mám nejradši ^^ 
děkuji za skvělou povídku c: 

 Odpoveď autora:

Merci, jsem ráda, že tě tak nadchla =) Nejlepší jsou prostě otevřené konce, na žádné přeslazené happyendy mě prostě neužije

Od: AbigailBC Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 21.02.13 15:18 Název: Kapitola 1

Páni. Vlastně tenhle pairing nemám zrovna ráda, tak jsem se rozhodla ze zvědavosti přečíst si jen pár řadků, no a nakonec jsem skončila tak, že jsem to četla téměř dvakrát. >.< Bylo to... boží. :3Odpoveď autora:

Merci, jsem moc ráda, že se ti líbila obvzlášť, když nejseš zrovna fanatická Fruk faninka jako já =) Zatím si svou yaoi tvorbou nejsem moc jistá, takže jsem vážně vděčná za všechny komentáře k ní. No snad zase brzy i něco napíšu a pro příště zkusím obměnit i pairing (ale moc na to nespoléhej XD)

Od: Franchy Anonymní [Nahlásit]
Datum: 19.02.13 16:14 Název: Kapitola 1

Ze školy jsem přišla s fakt blbou náladou po fakt blbém dni a měla jsem pocit, že se to už nespraví a hele spravilo :-D Je to fakt dobrá povídka.Odpoveď autora:

Vážně? Tak to jsem moc ráda že se ti to líbilo a že ti vylepšilo den =D je to teprve druhé yaoi co se mi povedlo napsat, tak jsem ráda, že si ho ohodnotila pozitivně. Určitě brzy zase napíšu i něco dalšího. Jinak merci beacoup za komentář =)

You must login (registrovat) to review.