You must login (registrovat) to review.
Od: Franchy Anonymní [Nahlásit]
Datum: 07.04.13 11:30 Název: Kapitola 1

Wow, dobrý, dost dobrý. Tenhle Amerika, který tak řekněme, pochopil, se mi opravdu líbí. Je úžasné kolik si toho zvládla vměstnat do něčeho tak kratičkého :-DOdpoveď autora:

Já nevím, ale nemyslím si, že je Amerika pořád ten přihlouplý idiot co se cpe hamburgery, i on se někdy nad některými věcmi zamýšlí, ne? Jinak merci za komentář. =)

Od: Wayka Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 06.04.13 13:20 Název: Kapitola 1

Drsné téma, zajímavá myšlenka a hodně dobře zvolený útvar. Co se mě týče, asi bych ubrala ukazovacích zájmen. A možná by šlo i trochu vyostřit pointu, ale to už by pak asi nebylo drabble...Odpoveď autora:

Merci, jsem ráda, že se ti to líbilo. Původně jsem tam toho chtěla nervat trošičku víc, ale to by mi z toho nakonec jako vždy vznikla sáhodlouhá úvaha, která by nakonec byla o něčem úplně jiném, takže jsem radši zkrátila. =)

Od: Freddy Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 05.04.13 21:23 Název: Kapitola 1

Life isn't a fairytale. Things just aren't so simple.
Obdivuju lidi, kteří dokážou vměstnat myšlenku do pár slov, já píšu dlouhý věci a většinou se mi to nepovede. :DOdpoveď autora:

Jo mě se to většinou taky nedaří, tohle je vyjímka. A to jsem si ještě musela při psaní počítat slova aby to tak nějak přibližně vycházelo =) Jinak merci za komentář

You must login (registrovat) to review.