Komntáře pro Better than love
You must login (registrovat) to review.
Od: akirano Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 25.04.15 1:51 Název: Neslušný návrh

Mám strašnou tendenci soucítit s Joshem. Je to sice idiot, ale takovej... takovej. 

Od: Anonymní Anonymní [Nahlásit]
Datum: 20.03.14 19:51 Název: Príbehy pre dospelých

Už se nemůžu dočkat pokračování. Tohle se mi hodně líbí.

Od: akirano Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 14.01.14 19:21 Název: Listy plné lásky

Jak to tak vypadá, časy, kdy jsem rozdíly mezi českým a slovenským textem už skoro ani nevnímala, jsou dávno pryč. Asi bych měla znova začít pořádně číst povídky:))

Tím jsem chtěla říct, že to pro mě nebylo vždy  jednoduché číst to. Ale stejně mě to strašně nadchlo (což se ne vždy hodí, když jsem si slíbila, že půjdu brzo spát a nakonec jsem do dvou četla - a ještě se za to ani nestydím;)). Asi nedokážu popsat, co přesně se mi na tom tak strašně líbí, takže se o to pro jistotu raději ani nebudu pokoušet. Vlastně jenom chci říct, že je to po celkem delší době povídka, která mě dokázala naprosto vtáhnout a opravdu se těším na pokračování (fakt nemám ráda ten pocit, když člověk přečte všechny zatím vydaný kapitoly... :D). 

A když už jsem u toho nostalgickýho vzpomínání; kde jsou ty doby, kdy jsem dokázala napsat pořádnej komentář? :D (ale snad tě potěší i tohle nic neříkající cosi;))Odpoveď autora:

No ja som bola na tnrai teraz dlhšiu dobu neaktívna, takže odpisujem až teraz (mimo admistrátorskej činnosti). 
To som rada, že sa ti páči, a ospravedlňujem sa za tak pomerne obrovský odstup od aktualizácie. Poviedku mám už dokončenú! :)

Od: Lila Anonymní [Nahlásit]
Datum: 07.05.13 22:34 Název: Listy plné lásky

Páni, to vypadá vážně dobře :D Hrozně hezky píšeš, takže určitě piš co nejvíc dál. Jinak nápad je taky dost dobrej, takže du dál, abych věděla jak to dopadne. :D Odpoveď autora:

Vďaka :)

Od: Jessie Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 26.04.13 16:02 Název: Slepý slávik

Páni, taková hádka. Je to pěkně intenzivní. Ale ani se tomu Ambiemu nedivím, i když ho podvedl se ženou, pořád ho podvedl. A to je strašný. A taky je to smutný. Rozhodně se těším, jak to půjde dál.

Od: Jessie Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 26.04.13 15:39 Název: Donekonečna stále to isté meno

No konečně jsem se sem dostala! Pardon za takovou dlouhou odmlku, je hloupé se vymlouvat na školu, ale prostě to tak je :X

Líbí se mi, jak se to vyvíjí, máš hezky uspořádaný děj a to oceňuji (protože to neumím :D). Taky charakter postavy je dobře vystihnut, hlavním bodem je podle mě to s těmi ženami, to je hodně dobře vymyšlené :)

Od: Sweet&Sour Anonymní [Nahlásit]
Datum: 20.04.13 20:37 Název: Slepý slávik

Ďakujem, za ďalšiu kapitolu... bola krááásna :*** ...a ospravedlňujem sa, že som na predošlé nenaísala žiadny komentár, nie som práve ten typ, ALE všetky tvoje poviedky poctivo čítam :) Len tak ďalej!Odpoveď autora:

Ďakujem za prečítanie a komentár.

Tichí čiitatelia ako si ty, by mali vedieť, akú radosť dokáže urobiť komentár aj takýmito pár slovami. Každý komentár urobí radosť a posilňuje to človeka v písaní. Dodáva mu radosť a chuť do písania. Bez nich to proste nejde. 

Od: Freddy Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 08.04.13 21:44 Název: Listy plné lásky

 Fu fu fu... musím se přiznat, že se mi povídky ve slovenštině čtou strašně špatně, musím se u toho víc soustředit a na to jsem strašně líná. :D
 Zpočátku jsem z toho byla strašně zmatená, při čtení toho dopisu jsem si říkala, že totálně nechápu, o co tam gou. O.o Ale naštěstí jsem se s verdiktem neunáhlila, jak to mám ve zvyku, a dočetla až do konce. A nezklamala se, rozhodně nep. Způsob, jakým se Josh snaží všechno dělat tak, jak to Ambie neměl rád a nemyslet na něj, mi připadá děsně sladký. A pokračování si i přes tu svou lenost jistě přečtu. :33Odpoveď autora:

Ono sú to výňatky z tých listov. Nie celý list. Ak si si všimla vždy sa téma akosi zmenila. :D 

Od: Jessie Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 08.04.13 21:24 Název: Listy plné lásky

Páni. Ten začátek mě naprosto uchvátil a přivedl do nepopsatelného stavu. V některých frázích jsem se i, bohužel, viděla. Postupně to pak hezky přešlo v příběh, takže se v tom skěle orientuje. Vážně se mi to líbí, nechci, aby sis myslela, že to komentuji z povinnosti nebo tak. Mrzí mě samotnou, že teď nemám na psaní a na tenrai tolik času, kolik bych chtěla, ale francouzské gymnázium mě až moc ubíjí. 

Nicméně, abych neodbíhala od tématu a povídky, je to hezky napsáno a těším se na pokračování (které doufám, že bude :) )Odpoveď autora:

Ďakujem. Práve tieto prvé kapitoly zvyknú byť nudné a človek by ich najradšej len preletel očami. To je ten problém ktorý sa snažím riešiť vždy v prvej kapitole aby zaujala. Tú poviedku mám napísanú skoro celú takže mne to problém teraz nejako nerobí že by som musela písať. 

Ale inak držím palce. Kamarátka je tiež na gymnáziu fr. a tento rok maturuje akurát. 

You must login (registrovat) to review.