You must login (registrovat) to review.
Od: Jessie Přihlášen starstarstarstarhalf-star [Nahlásit]
Datum: 01.06.13 18:36 Název: Kapitola 1

První věc, která mě po přečtení zaujala, byla ta originalita. Přijde mi, že když je téma, každý se ho snaží nějak originálně "zaobalit", ale tys na to šla úplně z opačné strany, což se mi moc líbí. Navíc člověka ze začátku vůbec nenapadne, co by se tam mohlo dít. Že by mohla být mrtvá. Prostě to zní jako příběh o dívce, o šedé myšce, se kterou se nikdo nebaví. Vyklubalo se to moc pěkně a posloupnost příběhu je taky moc hezká :) Jenom občas pozor na čárky ;) 



Odpoveď autora:

Merci, jsem moc ráda, že se ti to líbilo. Ani si už přesně nepamatuju jak mě to vůbec napadlo, vím jenom že jsem si s tím nejdřív dlouho lámala hlavu, protože opravdu narada píšu tuctové povídky takže jsem ráda, že ti to tak nepříjde. Ještě jsem uvažovala nad hororem, ale ten nápad mělo spoustu lidí a navíc psychologické povídky se mi píšou líp. A za ty čárky se omlouvám, ať si to kontroluju sebelíp pořád je nějak nevychytávám. =)

Od: Zisi Přihlášen starstarstarstar [Nahlásit]
Datum: 15.04.13 15:52 Název: Kapitola 1

Tak, tohle je třetí pokus o napsání komentáře. Dva dlouhé jako prase se mi včera vymazaly, neměla jsem na to nervy, tak jsem šla spát. Ale přece tě neochudím o svůj názor, no ne? :D

Myslím, že jsem nejdřív chtěla říct, že jsem přišla na fakt, že se jedná o ducha, až ve chvíli, kdy se řešila prázdná šatní skříňka. Nebylo to brzo ani pozdě, dle mého názoru přesně v tu pravou chvíli. Takže tohle se mi líbilo. 
Dál bych chtěla pochválit pěkné použití přítomného času, který může mnohdy vyznít dost amatérsky, ale myslím, že ty jsi to zvládla na jedničku. 

Naopak v několika pasážích jsem se docela zasekávala. Ta část s make-upem na tváři hnědovlásky to, myslím, byla. Mimo jiné ti čárky lítají v textu a lezou, kam nemají, ale to jsou jen technické poznámky. 

Co mě překvapilo, byl fakt, že mi při poslední větě nepřeběhlo po zádech ono zamrazení typické pro psychologické povídky. Možná se to ani nemělo stát, nejspíš je to mnou. Byla jsem včera dost otupělá, ale to je koneckonců jedno. 

Hlavní je, že povídka byla originální, pěkně se četla a dostává 8/10. Myslím, že je na čase, abych si tě přidala mezi oblíbené autory. 



Odpoveď autora:

Merci beacoup =)

To s těmi komentáři se mi taky stává, prostě něco napíšu, ale když dám odeslat objeví se akorát stránka nenalezena. A těch hrubek jsem si vědoma, ať to kontroluji sebepečlivěji, stejně mi jich tam zůstane... Nicméně jsem ráda, že se ti to líbilo =)

Od: Franchy Anonymní [Nahlásit]
Datum: 12.04.13 18:23 Název: Kapitola 1

Na odpočinek od Hetalie, opravdu pěkné :-D Vzhledem k tomu, že jsem nad nadpisem tolik nepřemýšlela, bylo to příjemné rozuzlení příběhu. Ale jedno by mě zajímalo je opravdu alespoň jedna modrooká barbie a její kamarádka v každé škole? Až děsivě to sedí na moje spolužačky.....

My od doby co máme nového učitele tak slohovky nepíšem, z části mi opravdu chybí, ale z té druhé stránky, nemusím vymýšlet nic na téma Moje rázdniny nebo Co jsem dělala o prázdninách xD (myslím, že tohle byl nucený psát opravdu každý)



Odpoveď autora:

Merci, jsem ráda že se ti povídka líbila a jo nejšpíš to už tak bude, kdyby ve školách byli jen samý rozumní a normálně smýšlející lidé, nebyla by to škola.

Od: Chidori Anonymní [Nahlásit]
Datum: 12.04.13 15:51 Název: Kapitola 1

Už len tým názvom som začínala tušiť o čom bude reč. :D 

Ale ak mám pravdu povedať... chýbajú mi školské slohy celkom. Mala som ich rada pokiaľ nešlo o nejakú filozofickú otázku  na tému moja budúcnosť. :D ale mala som ich rada, vždy z toho vzišlo niečo zaujímavé ako tento krát u teba :D



Odpoveď autora:

Ou, to je ten název opravdu tolik předvidatelný? No nic, doufala jsem, že ten konec bude překvapivější...

Ale upřímně z toho, že musíme psát slohy zatím nijak moc nadšená nejsem, ale to nejspíš příjde až postupem času. Filosofické otázky ani úvahy mi ale moc nevadí. Jinak, merci beacoup za komentář =)

You must login (registrovat) to review.