Komntáře pro Ještě jeden den...
You must login (registrovat) to review.
Od: AbigailBC Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 08.10.16 20:04 Název: Kapitola 1

Tohle bylo úžasné. Zatím asi nejlepší kousek, co jsem od tebe četla. Byla jsem napjatá od začátku do konce, popis pocitů i scény byl (dle mého) realistický a nadchlo mě to. Díky za napsání něčeho tak poutavého! :) (I když ten konec, kdy se objevila Anie, mi přišel trochu rušivý - jako by to byl úryvek z většího celku, něco nedořčeného, uměle nasazená postava; proč nebyl rád, že ji vidí, o čem si promluví pak?... ale to už je detail a má rýpavost).

Od: WaTer Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 07.07.14 13:44 Název: Kapitola 1

Našla jsem ti špatně použitý přechodník ve větě... u mužského rodu nedokonavých slovech je přechopdník -a/e, u střední a ženského rodu -íc a množné číslo -íce.

Při čtení jsem se dozvěděla nové a zajímavé informace jako např. kolik váží kulomnet (nejhlehčí cca 10 kg), té borce to nezávidím...Odpoveď autora:

Yep, čím hlouběji se do mě starší tvorby noříš, tím větší hrůzy spatříš... Okay, opravím to... (jednoho dne xD)

Ahahahá, drobný detail, who cares?  Asi prostě hodně posiluje... *sigh* dobrá, tahle povídka má pár neodpovídajících prvků, omlouvám se xD

PS: Ale na to, jak může jedna kulka vystřelit mozek z hlavy a udělat flek na zdi, či jak to děvče vystřílelo celé popraviště bez jediného zranění jsi se zeptat zapomněla... ^^""

PPS: Za připomínky děkuji~

Od: Jessie Přihlášen starstarstarstarstar [Nahlásit]
Datum: 17.01.14 18:41 Název: Kapitola 1

Já tak miluju úvahový části povídek :3 Přijde mi, že to hrozně moc poukáže na mysl daného člověka. A to se mi moc líbí. Je to vážně moc hezky napsané, hlavně by mě zajímalo, kdo Annie vůbec je, a vlastně i tu celou aféru s revolucí - proč, proti čemu... Ale já mám vždy moc otázek. Tak jako tak hlavní podstatou je, že je to vážně moc fajn :) Piš více! ;)Odpoveď autora:

Ah, merci ^^

Jsem moc ráda že se ti má povídka líbila, úvahy mi jdou asi nejlépe. A k těm otázkám... ehm... těžko říct, mě do hlavy vplynul pouze tenhle střípek, ale zaobalenné tajemstvím je to stejně nejlepší, ne?

PS: Budu se snažit ale nic neslibuju *extrémně líná*

You must login (registrovat) to review.