Komntáře pro Nehody se stávají
You must login (registrovat) to review.
Od: Wayka Přihlášen starstarstarstar [Nahlásit]
Datum: 12.09.14 16:48 Název: Kapitola 1

Kdyby takhle vypadala každá PWP povídka, byla bych šťastná. Je zde sex a dokonce i děj. A ten děj je perfektní pro tento typ povídek - jednoduchý a přímý (Většina erotické literatury dělá chybu v tom, že se ten děj snaží tak obohatit, až je to otravné). Navíc se mi líbí i lehce ironický styl vypravěče.
Na druhou stranu je tam toho děje hodně (na PWP povídku) a dokonce jako by se nabízel k pokračování (A to se mi moc často nestává, aby se mi zdálo, že má povídka pokračovat :D Většinou si přeju, aby skončila hned po první kapitole.)

Jenom poznámka: Film se jmenuje Hanební pancharti, ne parchanti.Odpoveď autora:

Napsala bych zkrátka "díky", ale na takhle dlouhý komentář by mi to připadalo hrubě nedostačující :)

Čili: díky za dlouhý komentář, díky za konkrétní příklady toho, co se ti na mojí povídce líbí, protože právě to mi pomůže nejvíc u těch dalších.

Pokračování v plánu nebylo, jedná se skutečně spíše o otevřenější formu ukončení. Mezi námi - já si myslím, že zrovna v tomhle případě by to happy end nemělo, osobnosti těch dvou jsou někde jinde a jejich priority také. Na druhé straně, chystám vícero podobných povídek zaměřených na kombinaci koníčků se zálibami jiného charakteru. Jak jsem někde psala, nemám moc čas se věnovat delším projektům, zároveň je ale nechci odpískat, a už vůbec ne odfláknout. Psaní mě pořád baví, takže holt došlo na kompromisy.

Za ty pancharty díky, tušila jsem, že tam nějaký takovýhle chyták v názvu byl, ale mé podezření nebylo natolik silné, abych se podívala :)

 

You must login (registrovat) to review.