You must login (registrovat) to review.
Od: Adis Okami Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 26.09.16 21:44 Název: Nesnáším novináøe!

Tak to je boží.
Sheska a Scar - dost netradiční pár, takové rozdílné elementy. Ty kráso, to je mazec. Ale krásně se to četlo, Scar se rozjel. Taky se mi líbilo, jak jsi tam uvedla, že noviny potvrdily Scarovu  přítomnost a v anime (i manze) bylo, že byl prohlášen za mrtvého. Juj, ten Miles, ten byl taky super!
Doufám, že chystáš další díla k FMA! :) Odpoveď autora:

Díky moc za komentář. :-) Jsem ráda, že se líbilo. Ano, k FMA toho chystám docela dost, jeden dlouhý příběh mám napsaný a zkusím ho sem dát a kromě toho mám ještě dva nápady, s tím, že všechno se to točí více méně kolem mého netradičního páru a jejich známých. Dát dohromady Shesku se Scarem byl můj nápad, zatím nevím o tom, že by s tím přišel i někdo jiný. Jsou hodně rozdílní, ale právě proto by to mohlo fungovat.

Od: Dretnoth Přihlášen [Nahlásit]
Datum: 11.09.16 13:30 Název: Nesnáším novináøe!

Šupni to sem.

Poprípade to rozdel na viac častí.

Či dokonca na poviedok ak by inak nešlo. Len zabudni potom pridať link na predchádzajúcu časť do poznámok. (na Koniec pre nasledujúcu, pre dalšiu na začiatok predchádzajúci.) Stačí potom použiť edit. (Ale to asi, možno, už vieš.)

Tak teda šupni to sem.

Inač myslím, že sem tam chýbalo dáke slovíčko vo vetách.Odpoveď autora:

Děkuji za zpětnou vazbu, zkusila jsem to trochu projít a upravit. A tu dlohou sem tedy dám ale budu jí muset opravdu rozdělit na několik částí a chci ji ještě trochu slohově vylepšit, doplnit tam něco a tak. :-)

You must login (registrovat) to review.