Obsah:

Mia vytvořila nové představení, kde se nechala inspirovat svým zážitkem z dětství. Leon a Sora se snaží nacvičit speciální číslo, které jim ale dost dobře nejde. Nakonec se jim naskytne příležitost podívat se na Miin dětský prožitek nově. Má to ovšem jeden háček. Musí kvůli tomu letět do Paříže. Do města, kde se Leon musí znovu setkat s veškerou svou pochmurnou minulostí. Znovu se mu vybaví vše, co prožil spolu se sestrou. Co když ale potká někoho, kdo by měl být mrtev? Je to pouze sen anebo se odehrálo něco, co neměl vědět?


Rated: Bez omezení
Kategorie: Kaleido Star
Postavy: [OC], Kalos Eldo, Kejlí?, Ken Robbins, Leon Oswald, Mia Guillem, Sora Naegino, Yuri Killian
Žánr: Alternative Universe, Psychologické, Romantika
Upozornění: Alternative Universe
Ostatní: Žádné
Výzvy: Žádné
Série: Žádné
Kapitoly: 3 Dokončeno: Ne
Počet slov: 6596 Přečteno: 1914
Publikováno: 18.09.09 | Aktualizováno: 09.04.11

1. Kapitola 1 by Midori [Komentáře - 2] (1829 words)

První díl přináší nástin toho, jak Leon a Sora přišli k jejich novému číslu. Kromě toho se tu také dozvídáme o jejich cestě do Paříže, která bude jejich osudem...

2. Kapitola 2 by Midori [Komentáře - 1] starstarstarstarstar (2001 words)

Po straslive dlouho dobe konecne pridavam dalsi kapitolku. Tentokrat se mota dej hlavne kolem Leona. Spolecne s Miou, Sorou a Kenem prileti do Parize, kde maji shlednout vystoupeni lokalniho cirkusu. Do vecerniho predstaveni zbyva spousta casu a nasi hrdinove se tak vydavaji na prochazku ulicemi Parize za nejednou pamatkou. Behem cesty narazi Leon na jednu osobu, ktera mu privodi sok a malem i srdecni kolaps.

 

3. Kapitola 3 by Midori [Komentáře - 2] (2766 words)

V této kapitolce jsme konfrontováni společně s Leonen s jeho "stínem z minulosti". Trošku poodhalíme roušku tajemství a zjistíme něco víc o tajemné neznáme, která tak mocně šokovala jindy tak chladného a vyrovnaného Leona.