Obsah:

Povídka přibližuje setkání a následné poznávání se mezi Itachim a jednou mojí postavou. Je jím chlapec jménem Nyoko. Objevil se nyní právě poprvé v mé vícedílné povídce Svítání. Tak tady se dozvíte, jak se tito dva setkali a co je spojuje ;-) plus něco málo o minulosti Itachiho jako prostého člověka. Upozorňuji předem, že se jedná o moji vlastní fantazii a pohled na tohoto naprosto unikátního muže.


Rated: Bez omezení
Kategorie: Naruto
Postavy: [OC], Itachi Uchiha, Kisame Hoshigaki
Žánr: Alternative Universe, Dobrodružné, akční, Mysteriózní
Upozornění: Alternative Universe, Smrt
Ostatní: Žádné
Výzvy: Žádné
Série: Žádné
Kapitoly: 2 Dokončeno: Ne
Počet slov: 3981 Přečteno: 716
Publikováno: 22.11.09 | Aktualizováno: 24.10.13
Poznámky:

První malá ochutnávka, tak snad se vám to bude líbit. Poznámečka hned v úvodu: nebude to příliš dlouhá povídka - max. 3 podobně dlouhé kapitolky. Jejím hlavním úkolem je pouze přiblížit a nastínit osudy, minulost a původ Nyoka.

Ještě drobný dodatek: k napsání mne inspiroval tak trochu text písně dvojice Alex C. feat Yasmine K. - Angel of darkness. Není to klasický songfic, takže jsem jej ani v kategoriích nevybrala.

1. Kapitola 1 by Midori [Komentáře - 2] starstarstarstarstar (1634 words)

Tak je to tu! Itachi se nám setkal se svým vlastním osudem... Jmenuje se Nyoko, je mu deset let a je až neuvěřitelně podobný někomu, koho sám Itachi kdysi znal. Kdo je vlastně tento hoch a co ho přivádí za údajně jedním z nechladnějších členů Akatsuki?

2. Kapitola 2 by Midori [Komentáře - 0] (2347 words)