Obsah:

Měsíční svit na hladině.


Daisuke Watanabe a Hamao Kyousuke. Poměrně slavní (mezi BL fanynkami) japonští herci z shounen-ai filmů Takumi-kun (adaptace mangy, tuším). Klišé, které napadne asi každého, když se nad takovým natáčením zamyslí, ale přesto; já-jsem-něco-d o p s a l a.Vizážistka Shouko je fiktivní.


Rated: Bez omezení
Kategorie: Jiné
Postavy: Žádné
Žánr: Romantika
Upozornění: Shonen-ai
Ostatní: Žádné
Výzvy: Žádné
Série: Žádné
Kapitoly: 1 Dokončeno: Ano
Počet slov: 6856 Přečteno: 48
Publikováno: 19.01.17 | Aktualizováno: 19.01.17
Poznámky:

Slíbila jsem své drahé kamarádce povídku na tyhle dva, ale na tyhle romantiky nejsem prostě stavěná... mám spoustu dobrých dějů, na které se těším, ale po tolika letech  bez psaní je nechci hned zkazit, proto to schytali DaiMao; někdo to být musel. A tímto celým křičím: „Je to blbost, nečtěte si to!“ zatímco to sem i tak přidávám, jako projev nevěřícného nadšení: „Konečně jsem něco napsala!“

1. mizukagami by AbigailBC [Komentáře - 0] (6856 words)

Více než tři roky jsem nenapsala ani řádku, nic, ani zápisek v deníčku. Ale tím se nesnažím svůj počin omlouvat (kecám; jinak bych to nezmiňovala). Jen když to po sobě čtu, nepřijde mi to úplně jako něco, co vzniklo mnou, nejde mi se s tím ztotožnit, je to prostě divné a musím přiznat, že jsem to hodně tlačila, aby to neskončilo (jako většina mých věcí) nedopsané. Navíc tenhle pairing... mám sice ráda, ale zas tak blízký mi není, nevím toho o nich tolik, kolik většinou ke psaní potřebuju vědět. Ani žádného točení filmu jsem se nikdy nezúčastnila. A to jsem ještě nenačla svou ‚originalitu‘ ohledně vymýšlení názvů... ale stejně jsem na sebe hrdá, že po takové době a úsilí jsem konečně něco dokončila, a tak to zveřejňuji.