Obsah:

Moje malá vize toho, jak by to mohlo vypadat, kdyby se Neji Hyuuga ocitl v "naší době". Jak si poradí s neobvyklými vecmi kolem sebe. Není na ně zvyklý a mnohdy je ani nezná. Je vůbec možné, aby se přizpůsobil? A jak zareaguje, když potká někoho známého? Je to skutečně ta známá osoba anebo ho jen klamou vlastní oči. A to není zdaleka veškeré překvapení, které našeho hrdinu potká. Co když jeho schopnosti nebudou najednou spoutány "prokletou pečetí"?


Rated: Bez omezení
Kategorie: Naruto
Postavy: [OC], Neji Hyuga
Žánr: Alternative Universe
Upozornění: Alternative Universe
Ostatní: Žádné
Výzvy: Žádné
Série: Žádné
Kapitoly: 3 Dokončeno: Ano
Počet slov: 7185 Přečteno: 2145
Publikováno: 06.01.09 | Aktualizováno: 04.03.09
Poznámky:

Prozatim mozna prvni kapitolka teto pidiserie . Uz dopredu upozornuji, ze nebude mit vic nez dve kapitolky ;-)

Upozornění: měním názor a pidisérie bude mít tři kapitolky ;-) Jak jsem zjistila, tak do dvou to doopravdy nenamáčknu. Takže gome mina!

1. Kapitola 1 by Midori [Komentáře - 3] starstarstarstarstar (1690 words)

2. Kapitola 2 by Midori [Komentáře - 2] (2527 words)

Tak Neji se nám pozvolna probral. Jak už víte, je na místě, které nepoznává a ani tam nepoznává žadnou z osob kolem. Jak později zjišťuje, jeho zachránkyně se jmenuje Katsumi a ta protivná kočka je Tasuku. Tohle vše už ale víme. V této kapitole se Neji trochu obeznámí se svým okolím. Katsumi je před den ve škole - jak jinak - a tak musí počkat, až se vrátí. Po jejím příchodu domů ho vytáhne na menší procházku do města. Jak bude reagovat na dění kolem sebe? Bude se mu líbit naše dnešní zábava? A co když je při zpáteční cestě postihnout nějaké obtíže?

3. Kapitola 3 by Midori [Komentáře - 3] starstarstarstarstar (2968 words)

Posledni dilek teto miniserie. Pokud si jeste vzpomente, minule jsme opustili Nejiho a Katsumi v mirne prekerni situaci. Celili totiz moznemu utoku a nebezpeci. Takze pokud vas zajima, jak to vyresili, pustte se do cteni. V zaveru povidky se venuji take tomu, jak to dopadlo v teto povidce s Nejim. Zustal na onom miste v nasi dobe anebo se vratil zpatky do sve doby? Kdo tipoval, muze si nyni overit, jestli spravne a nakolik ;-)