Přezdívka: Midori [Kontact]
Členem od: 24.07.08 | Naposledy přihlášen: 08.04.19
Beta-reader: Ne
ICQ: 64739603
Jsem: Žena
Bio:

Jsem komplikovaná osobnost s komplikovaným životem v tomto komplikovaném a hektickém životě. Ve všem se mi nějak podezřele projevuje eklektismus, ať už je to hudba, filmy, knihy a mnoho dalšího. Miluji svoji práci, byť mi přidělává vrásky. Mám radá kolem sebe lidi, ale jinak sem typickým Kozorohem ;-)


 


UPOZORNĚNÍ:


Gommen všem, kteří mají rádi mé povídky ... Mám malý, ale dost podstatný problém, který mi teď brání v poněkud pravidelnějším psaní. Jmenuje se Anička a jsou jí dva roky :-)) Je to živá opička, která je zvědavá, čiperná a všudepřítomná. Zbožňuje, když mi může plácat do klávesnice, takže mi pravidelně mizí rozdělaná práce :-) Jenže já ji prostě miluju - a to hodně ;-) Takže lidičky - gommen jěště jednou, ale má prostě přednost. Koneckonců je zdrojem mnoha postřehů z mých povídek, kde se mihnou malé děti (názorná ukázka je mé minidílko A dost! - to byl přesně ten zdroj o kterém mluvím). Díky za pochopení a snad vám i méně časté, resp. sporadické přidávání kapitolek udělá radost :-))


[Nahlásit]
Povídky by Midori
World on fire by Midori Rated: Bez omezení [ - ]

Obsah:

Sonda do poněkud komplikované duše Ibiki Morina. Prošel si něcím, co ho navždy změnilo. Byla to jeho jediná bolestivá a nepříjemná zkušenost? Možná... V každém případě to pro něj hodně znamenalo, protože si na to stále pamatuje. Ibiki si to dokonce systematicky připomíná. Proč? Čtěte a uvidíte sami.

 


Kategorie: Naruto
Postavy: Ibiki Morino
Žánr: Alternative Universe, Dobrodružné, akční, Fantasy, Psychologické, Tragédie / Darkfic / Depresivní
Upozornění: Alternative Universe, Násilí
Ostatní: Žádné
Série: Žádné
Kapitoly: 1 Zobrazit
Dokončeno: Ano Počet slov: 1965 Přečteno: 146 Publikováno: 11.06.14 | Aktualizováno: 12.06.14