Přezdívka: Bublinka [Kontact]
Členem od: 16.06.12 | Naposledy přihlášen: 16.08.12
Bio:

[Nahlásit]
Povídky by Bublinka
N.N.N. (Nikdy Nepij Nii-chan!) by Bublinka Rated: Od 15 let starstarstarstarstar [ - ]

Obsah:

Celý tenhle příběh se točí okolo jedné rodiny. Rodiny Yotsuki, velice uznávané a bohaté, žijící v Japonsku, tvořená čtyřmi členy. Ale nás budou zajímat především dva. Dva bratři, dvě zcela rozdílné povahy. Sho a Toshi Yotsuki.Toshimu je 17, měl by být ten starší z bratrů a rozumnější, ale opakem je pravda. Toshi je černovlasý namyšlený egoista, který střídá holky jako ponožky. Je mu všechno jedno, ke všem se chová odtažitě a chladně, kromě svého mladšího brášky. Jedině s ním se dokáže upřímně zasmát, a ano dostáváme se k Shoovi. K mladšímu z bratrů, věčně usměvavému, stydlivému chlapci. Vše bere s nadhledem, je přátelský a se všemi dokáže hodit řeč.
Ano, tihle dva bratři jsou naprostým opakem, ale znají se navzájem lépe, než kdo jiný! Vždyť se spolu jako malí koupali ve vaničce!
Jenže nikdo netuší, že bratrské přátelství může přerůst v něco víc. V něco, co si mladší z bratrů nehodlá připustit. To, že se do svého bratra zamiloval. A tady začíná zápletka. Jak by přece mohl milovat svého bratra? Který jeho lásku navíc neopětuje?
Dokáže se Sho vzchopit a přiznat jak sám sobě, tak i Toshimu, co k němu cítí?
Zvláštní, co později dokáže pár flašek alkoholu, párty a poblázněné emoce.. Dokáže říct Sho pravdu? Kdo ví, kde na to vezme odvahu.

Autoři: Pili a Yo^^

 

 


Kategorie: Originální
Postavy: Žádné
Žánr: Komedie / Parodie, Romantika
Upozornění: Vulgární výrazy, Yaoi
Ostatní: Žádné
Série: Žádné
Kapitoly: 2 Zobrazit
Dokončeno: Ne Počet slov: 5953 Přečteno: 257 Publikováno: 16.06.12 | Aktualizováno: 19.06.12
Spravedlnost je pomíjivá..! by Bublinka Rated: Od 18 let a výš [ - ]

Obsah:

 

Až člověk ztratí to nejcennější, pak teprve pochopí, jaká je beznaděj. Uchyluje se k špatným věcem, chytá se poslední naděje, ale je v tomhle případě pomsta tím špatným nebo dobrým řešením? Kdo nám kdy dal vůbec právo rozhodovat o tom, co je dobro a co zlo? Na každém člověku je něco dobrého a zlého.
Lidstvo nevidí, lidstvo přehlíží.. A tak jsem se rozhodla stát katem, utopit svůj život v pomstě, nastolit pořádek ve své vlastní hlavě.. A nikdy se neohlédnu zpět, nikdy nezapomenu, nikdy neodpustím.. Protože koloběh pomsty je moc silný, ale já se do jeho spár vnořila dobrovolně, sedím teď ve věznici, na 20 let, dlouhá doba? Možná..
Píšu tenhle dopis Vám, lidem..
Suďte mě, jen prosím, ale nejdřív si přečtete můj příběh, pak mě možná pochopíte, a až potom mi říkejte, co je správné..
Ferii Fei

 

 


Kategorie: Originální
Postavy: Žádné
Žánr: Detektivní, Dobrodružné, akční, Drama, Psychologické
Upozornění: Krev, Násilí, OOC, Sex, Vulgární výrazy
Ostatní: Žádné
Série: Žádné
Kapitoly: 1 Zobrazit
Dokončeno: Ne Počet slov: 2163 Přečteno: 54 Publikováno: 19.06.12 | Aktualizováno: 19.06.12