Challenges
A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž Other
Obsah:

Útvar: DRABBLE

Doba trvání: 1. 10. 2014 - 30. 10. 2014

Drabble je malý povídkový útvar charakteristický především dodržením přesného počtu slov: 100/200/300. Drabble může být na jakékoliv téma a jakéhokoli žánru.

 


Kategorie: Žádné
Postavy: Žádné
Obsah:

Čokoľvek týkajúce sa jeho skutočného pôvodu. Pošlite ho späť na "rodnú planétu", nech vidí, akú pohromu tam spôsobil, zavrite ho do mraziaceho boxu, donúťte ho vliezť pod posteľ a strašiť malé deti. Čím viac modrej, tým lepšie. 


Kategorie: The Avengers
Postavy: Loki
Obsah:

Téma: Crackpairing!

Kdy: 27. 6. 2015 - 1. 9. 2015

Vymyslete co nejšílenější povídku! Čím sílenější, tím lepší! Má to však jednu podmínku: Musí obsahovat pairing s postavou z Harryho Pottera!
Ostatní omezení nejsou, můžete napsat kolik povídek chcete a párovat s kým chcete. 


Kategorie: Harry Potter
Postavy: Žádné
Obsah: Tak máš tady ten slibovaný drabblík =P Ale sto slov je málo, že. Takže to klidn? protáhni :) Bude to teda na Fate/Stay night a slova jsou - zrcadlo, váza, víno .... Enjoy =D A tak jako, když to bude mít n?co spole?ného s Archerem, tak si st?žovat nebudu XD
Kategorie: Nezařazeno
Postavy: Žádné
Obsah:

"Vyzývam všetkých shounan-ai autorov poviedok, aby spísali príbeh aspoň pre mňa a urobili mi tak radosť. Každý príbeh dostane odo mňa patričné okomentovanie ako sa patrí a nakonci vám poviem, ktorý príbeh sa mi páčil najviac a prečo.
Vášnivý rozhovor medzi dvoma milencami. ŽIADNY SEX. Príbeh môže byť akokoľvek dlhý - ale mal by byť len jednokapitolový. A teda nech pôjde o zamilované reči, alebo hádku, žialivé výstupy. To je úplne jedno. Dokonca môžu debatovať aj o svadbe. Ale nech je v tom impulz a vášeň vo slovách." - Chidori
Deadline: 10. června


Kategorie: Žádné
Postavy: Žádné
Obsah:

Téma: Valentýn

Kdy: 17. 1. 2014 - 14. 2. 2014


Kategorie: Žádné
Postavy: Žádné
Obsah:

Téma: Láska a Nenávist
Kdy: 5. 1. 2014 - 14. 2. 2014

Jako minulý rok, i tentokrát bude Valentýna (bohužel) a my pro vás máme další výzvu, tentokrát na téma láska a nenávist. Téma si můžete vyložit dle svého uvážení, přijímány budou povídky, které budou jak o lásce, tak o nenávisti, velmi vítány budou i povídky kombinující oboje, ovšem kreativitě se meze nekladou.

Každý registrovaný uživatel smí příhlásit TŘI své povídky.


Kategorie: Žádné
Postavy: Žádné
Obsah:

Téma: VÁNOCE, ZIMA, SNÍH (stačí splnit jedno z témat)

Kdy: 1. 10. 2013 - 1. 12. 2013

Přihlásit můžete jednu, dvě i tisíc povídek jednoho, dvou nebo i mnoha autorů!


Kategorie: Nezařazeno
Postavy: Žádné
Obsah:

Žánr: HOROR

Kdy: 3. 11. 2015 - 31. 12. 2015

Přihlásit můžete jednu, dvě i tisíc povídek jednoho, dvou i mnoha autorů!Kategorie: Žádné
Postavy: Žádné
Obsah:

Téma: LÉTO anebo PRÁZDNINY

Doba trvání: 1. 7. 2013 - 31. 8. 2013

Vyhodnocení bude probíhat formou ankety v měsíci září, Přihlásit může každý jakoukoliv svou povídku, všechno je neomezeno (PS: poezii raději ne). Přihlásit jich můžete kolik chcete, klidně i staší, pokud splňuje dané téma.

Vyhrála povídka Letný sen by Yami-chan


Kategorie: Nezařazeno
Postavy: Žádné
Obsah:

Žánr: KOMEDIE

Doba trvání: 1. 6. 2013 - 31. 8. 2013

Na letošní prázdiny vyhlašujeme soutěž o nejvtipnější povídku. Tentokrát bez tématu (aby to nebylo pro některé příliš náročné). Zároveň máte na výběr své nejlepší komedie/parodie celé tři měsíce. Proč? Protože tentokrát může autor přihlásit maximálně tři povídky! To znamená, že se v rámci soutěže může autorova přezdívka objevit jen třikrát, a to i v rámci spoluatorských povídek.

Výherce: Summit G8 by Glacea


Kategorie: Nezařazeno
Postavy: Žádné
Obsah:

Na začátek školního roku jsme se rozhodly uspořádat novou malou výzvu!

Téma: Kriminalita Vězení

Kdy: 4. 9. 2015 - 1. 11. 2015

Povídka může být detektivka, může se odehrávat ve vězení, může být o jakékoliv činnosti, která porušuje zákon. Žádná jiná omezení nejsou, povídka by však měla být dokončená.


Kategorie: Žádné
Postavy: Žádné