Arisu a èervená stuha by Arisu-Alice
[ - ]
Obsah:

Jedna malá holčička. Jen jedná malá holčička jménem Alice, která má dar červené stuhy. a není to ledajaký dar. Může odrazit svoji duši do reality. Jakékoliv přání se jí splní. Ale pro tuhle moc zaplatí cenu nejvyšší... svůj život. Příliš pozdě si uvědomí, že mrtvé oživit nelze. příliš pozdě si uvědomí, že celý život je zhroucený. Ta samá tragédie tisíckrát jinak. Ta tragédie jménem život.

rn

"Za všechno musíš zaplatit, Arisu..."

rn

"A - ale... říkají mi Alice... jak víš..."

rn

" Když budeš chtít, nikdo tě už tím jménem, které nemáš ráda neosloví. Stane se všechno co si přeješ. Jenom musíš přijmout TU moc."


Kategorie: Žádné
Postavy: [OC]
Žánr: Dobrodružné, akční, Psychologické, Sci-fi, Tragédie / Darkfic / Depresivní
Upozornění: Alternative Universe, Krev, Násilí, Smrt, Vulgární výrazy
Ostatní: Žádné
Hlavní série: Žádné
Otevřené série: Moderovaná

Arisiina cervená stuha by Arisu-Alice Rated: Bez omezení [ - ]

Obsah:

Alice je mladá devítiletá dívka žijící se svou poručničí v jednom malém městě. jen do té doby než ji navštíví obrys neznámé ženy a řekne jí, že může zobrazit cokoliv ze svojí duše do reálného světa. Dívka souhlasí s tím že svojí sílu rozvine. Od té chvíle jdou události z kopce. Dívku honí psychiatři podle kterých je její duševní stav okolí nebezpečný. Navštíví ji bůh smrti, duch, který chce aby ho znovu oživila a podivný stroj, který prý kdysi stvořil její otec. A dívka se postupně ztrácí. Ve svojí zubožené duši, a v tom kdo je vlastně hodný a kdo zlý. Je načase položit si otázku: Kdo je ona? A na čí straně vlastně je? A taky nesmíme zapomenout na odpočet. Jaký? To nikdo neví...

 

Možná příště, zajímavá dívko. Jiank, mám ti říkat Alice... nebo Arisu?“ obrys zmizel a Alice se ponořila do přemýšlení. Klidně a vyrovnaně, jak sebevrah pár minut před tím než si vrazí nůž do tepny. „Dobře. Udělám to. A pak oživím mámu, udělám se oblíbená budeme zase všichni spolu. já, máma, táta, sestra, bratr a já." v dálce odbily kostelní zvony.

A začaly počítat čas


Kategorie: Originální
Postavy: Žádné
Žánr: Psychologické, Sci-fi, Tragédie / Darkfic / Depresivní
Upozornění: Alternative Universe, Krev, Násilí, Smrt, Vulgární výrazy
Ostatní: Žádné
Série: Arisu a èervená stuha
Kapitoly: 2 Zobrazit
Dokončeno: Ne Počet slov: 1737 Přečteno: 940 Publikováno: 25.09.11 | Aktualizováno: 13.10.11