[ - ] Tiskárna
Obsah:

Alice je mladá devítiletá dívka žijící se svou poručničí v jednom malém městě. jen do té doby než ji navštíví obrys neznámé ženy a řekne jí, že může zobrazit cokoliv ze svojí duše do reálného světa. Dívka souhlasí s tím že svojí sílu rozvine. Od té chvíle jdou události z kopce. Dívku honí psychiatři podle kterých je její duševní stav okolí nebezpečný. Navštíví ji bůh smrti, duch, který chce aby ho znovu oživila a podivný stroj, který prý kdysi stvořil její otec. A dívka se postupně ztrácí. Ve svojí zubožené duši, a v tom kdo je vlastně hodný a kdo zlý. Je načase položit si otázku: Kdo je ona? A na čí straně vlastně je? A taky nesmíme zapomenout na odpočet. Jaký? To nikdo neví...

 

Možná příště, zajímavá dívko. Jiank, mám ti říkat Alice... nebo Arisu?“ obrys zmizel a Alice se ponořila do přemýšlení. Klidně a vyrovnaně, jak sebevrah pár minut před tím než si vrazí nůž do tepny. „Dobře. Udělám to. A pak oživím mámu, udělám se oblíbená budeme zase všichni spolu. já, máma, táta, sestra, bratr a já." v dálce odbily kostelní zvony.

A začaly počítat čas


Rated: Bez omezení
Kategorie: Originální
Postavy: Žádné
Žánr: Psychologické, Sci-fi, Tragédie / Darkfic / Depresivní
Upozornění: Alternative Universe, Krev, Násilí, Smrt, Vulgární výrazy
Ostatní: Žádné
Výzvy: Žádné
Série: Arisu a èervená stuha
Kapitoly: 2 Dokončeno: Ne
Počet slov: 1737 Přečteno: 981
Publikováno: 25.09.11 | Aktualizováno: 13.10.11

1. Kapitola 1 by Arisu-Alice [ - ] (1269 words)

Inspirace... dalo by se říct že The nightingmare fabrication (Továrna nočních můr) jedna taková maličko morbidní manga. Aspoň jsem si odtamtud půjčila atmosféru.

2. Kapitola 2 by Arisu-Alice [ - ] (468 words)

Trochu slabší díl. pořád se nemůžu rozhodnout, jestli pojedu podle scénáře A, B, nebo C. A navíc jsem nervózní z tý hromady komentářů. (Hodně nervózní)